Wypożyczenia - Artcom Systemy Radiokomunikacyjne
Profesjonalnie dla Profesjonalistów

Usługi / Wypożyczenia

uslugiŻeby korzystać z profesjonalnej łączności radiowej nie zawsze trzeba kupować sprzęt. Często lepszym sposobem jest wypożyczenie kompletnego zestawu do łącznośći.

  • Dostęp do profesjonalnego sprzętu łączności
  • Urządzenia dopasowene do aktualnych potrzeb
  • Optymalizacja kosztów korzystania z sieci radiowej

Dla firm i instystucji korzystających z łączności radiowej w sposób okazjonalny najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie kompletnego zestawu składającego się z radiotelefonów, urządzeń ładujących oraz (w szczególnych przypadkach) stacji retransmisyjnej.

Wypożyczający otrzymuje profesjonalny sprzęt radiokomunikacyjny firmy Motorola, zapewniający najlepszą na rynku jakość połączeń. Radiotelefony są programowane zgodnie z potrzebami Klienta w sposób minimalizujący możliwość zakłóceń, możliwe jest również dołączenie wypożyczanego sprzętu do funkcjonującej w Państwa działalności sieci radiowej.

Posiadamy w ofercie radiotelefony analogowe oraz cyfrowe, które umożliwiają pracę w cyfrowej sieci trunkingowej TETRA.

Opracowaliśmy (i wypożyczamy) doskonałe rozwiązanie do obsługi dużych imprez masowych, targów, giełd czy festiwali. Składa się z zestawu urządzeń nadawczo-odbiorczych umieszczanych na całym terenie objętym działaniem sieci. Umożliwia to uczestnikom wydarzenia na bezproblemowe i szybkie połączenie się z obsługą imprezy, co zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo i usprawnia możliwości reagowania służb. Urządzenia są zainstalowane w odpornych, trudnych do zniszczenia obudowach oraz oznaczone wyraźnym żółtym kolorem.

Zapraszamy do osobistego lub telefonicznego kontaktu w celu dopasowania rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb.