Wykonawstwo - Artcom Systemy Radiokomunikacyjne
Profesjonalnie dla Profesjonalistów

Usługi / Wykonawstwo

uslugiNawet najlepszy projekt sieci radiokomunikacyjnej nie spełni potrzeb Użytkownika bez właściwej realizacji. Zapewniamy profesjonalne i skuteczne wykonawstwo systemów łączności bezprzewodowej.

  • Wyszkolony zespół doświadczonych instalatorów
  • Specjalistyczny sprzęt
  • Nowoczesne rozwiązania

Montaż i uruchomienie systemu radiokomunikacyjnego wymaga dobrego projektu oraz sprawnego zespołu technicznego, wykonującego prace w miejscu instalacji. Nasz zespół instalatorów bierze udział w procesie projektowania, co pozwala na uwzględnie ewentualnych problemów montażowych już na etapie koncepcji systemu.

Pracownicy odpowiedzialni za prace instalacyjne posiadają gruntowną wiedzę na temat stosowanych technologii, mają doświadczenie w realizacji projektów sieci radiowych. Dzięki temu są przygotowani do stawienia czoła nawet najtrudniejszym problemom technicznym.

W czasie prac korzystamy z profesjonalnego sprzętu renomowanych producentów, co zapewnia szybki postęp wykonywanych działań. Do montażu wykorzystujemy sprawdzone komponenty, gwarantujące bezawaryjną pracę systemu przez długi czas.

Posiadamy opowiednie wyposażenie i uprawnienia do prowadzenia prac na dużych wysokościach, również przy wykorzystaniu linowych technik alpinistycznych. Zapewnia to możliwość wykonania instalacji w miejscach pozornie niedostępnych.

Świadczymy usługi wykonawstwa kompletnych systemów radiokomunikacyjnych, montaż instalacji antenowych na masztach, budynkach i w pojazdach, konfigurację urządzeń i wszystkie inne niezbędne prace związane z uruchomieniem systemu. Dodatkowo zapewniamy kompleksowe utrzymanie funkcjonujących sieci radiowych, przeglądy okresowe oraz kontrolę poprawności pracy poszczególnych ich elementów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wykonaniami w dziale Realizacje.