Projektowanie - Artcom Systemy Radiokomunikacyjne
Profesjonalnie dla Profesjonalistów

Usługi / Projektowanie

uslugiWykonanie pewnego i skutecznego systemu łączności radiowej wymaga przeanalizowania uwarunkowań zewnętrznych oraz, na podstawie wyciągniętych wniosków, przygotowania projektu sieci radiokomunikacyjnej.

  • Dopasowanie do potrzeb Klienta
  • Działania oparte na wiedzy i doświadczeniu
  • Skuteczne rozwiązania

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania systemów radiowych, oferując Klientom najwyższą jakość i pewność funkcjonowania wykonanej sieci. Dla każdego Klienta przygotowujemy rozwiązanie sprzętowe i systemowe dopasowane do indywidualnych wymagań. Przed przystąpieniem do prac przeprowadzamy analizę warunków, w jakich ma pracować sieć radiowa, co w połączeniu z oczekiwanymi przez Klienta możliwościami pozwala na wypracowanie odpowiedniej koncepcji.

Projektujemy zarówno niewielkie radiowe sieci dyspozytorskie, jak i złożone cyfrowe systemy radiokomunikacyjne. Wykonujemy również niestandardowe zadania z dziedziny łączności bezprzewodowej, będące odpowiedzią na indywidualne zapotrzebowanie Klienta.

W oparciu o aktualne cyfrowe mapy terenu wykonujemy analizy propagacyjne, umożliwiające orientacyjne określenie zasięgów działania sieci radiowej. Dzięki temu już na etapie projektowania jesteśmy w stanie określić i wyeliminować ewentualne problemy oraz zaproponować optymalne rozwiązanie.

Wykonujemy indywidualizowane projekty instalacji antenowych, dopasowane do warunków panujących w miejscu montażu oraz zapewniające najlepsze możliwe osiągi sieci radiowych.

Na życzenie Klienta pomagamy w kontaktach z Urzędem Komunikacji Elektronicznej, oferując pomoc merytoryczną i wsparcie techniczne.

Zapraszamy do kontaktu, podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań.